שווה בדיקה

המודעות לאורח חיים בריא בכל גיל הובילה למהפכה ממש בכל הקשור לאיכות החיים, בכל גיל. במדריך זה נציג בפניכם את כל הפרטים אודות בדיקות נחוצות בכל גיל, וכיצד תוכלו לאזן ולהזין את גופכם באמצעות תהליך של ניקוי רעלים.

לחיות טוב – בכל גיל

העולם המודרני במאה ה 21 מהווה כידוע אתגר ממשי לצורך קיום של אורח חיים בריא, וזאת בשל השפעות של צריכה מוגברת של מזונות לא בריאותיים וכן ירידה משמעותית בצריכה של ויטמנים, מינרלים וכן פירות וירקות אשר נמצאו בשורה ארוכה של מחקרים כיעילים לצורך שמירה על הבריאות. ע"פ איגוד הרפואה הישראלי, חשוב לבצע סדרה של בדיקות באופן קבוע בהתאם לגיל, ובהתאם להמלצה של הרופא המשפחתי. כך לדוגמא, בדיקות תקופתיות מגיל 7-12 כוללות בדיקות עיניים, בדיקת שיניים, בדיקת עור וכן בדיקות כלליות. בדיקות תקופתיות מגיל 13-19 כוללות בדיקת לחץ דם, בדיקת שיניים, בדיקת עור וכן בדיקות כלליות אותן יש לבצע באמצעות התייצבות לבדיקת דם. בגילאים מבוגרים יותר מדובר בבדיקות מקיפות אשר כוללות בין היתר תפקודי כבד, לב, בדיקת מאמץ, בדיקת שד בעבור נשים (לצורך גילוי מוקדם) וכן בדיקות מין. בדיקה חשובה אותה יש לבצע בכל גיל היא כמובן בדיקת תפקודי כבד. למעשה, הכבד מהווה את אחד האיברים החשובים ביותר לצורך ספיחה של רעלים, וכתוצאה מצריכה מוגברת של אלכוהול וקפה ניתן לראות כיצד הכבד איננו מבצע את תפקידו וכתוצאה מכך נשים וגברים מעל גיל 18 חווים שורה ארוכה של תחלואים ובעיות רפואיות אשר משפיעות באופן ניכר על איכות חייהם. יש לציין בנקודה זו כי לחיות טוב איננה רק סיסמא, וזאת בשל העובדה כי ניתן לנקוט בצעדים אפקטיביים אשר יאפשרו להחזיר את הגוף לאיזון ואף לשפר את תפקוד מערכות הגוף. פרקטיקה מקובלת ונפוצה מאוד בשנים האחרונות היא ללא ספק ניקוי רעלים.

ניקוי רעלים – להחזיר את הגוף לאיזון

באמצעות ניקוי רעלים ניתן להשיב את הגוף לאיזון ואף לתרום באופן ממשי לאיכות החיים. ניקוי רעלים ניתן לבצע באמצעות עצמאי או בליווי מקצועי מטעם חברה אשר מתמחה בתחום, אולם על מנת להתחיל בניקוי יש לבצע סדרה של בדיקות דם וכן בדיקות אצל הרופא המשפחתי, לצורך הבנה כללית של המצב הגופני. באמצעות ניקוי רעלים אשר מתבצע באמצעות שתייה מרובה של מיצים מרוכזים וטבעיים, הימנעות מקפה/אלכוהול, הפחתה בכמות החלב וכן שמירה על תזונה מאוזנת ובריאה ניתן לראות תוך זמן קצר כיצד הגוף חוזר לאיזון וכיצד הבדיקות התקופתיות משתפרות, כפי שיעידו מיליוני בני אדם אשר עוברים ניקוי רעלים אחת לתקופה, בהתאם לתחושה האישית. ניקוי רעלים מהווה בשורה של ממש לצורך יצירה של אורח חיים בריא, ולכן מדובר בהליך אשר שווה בדיקה בכל גיל ובכל מצב רפואי.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *