עיסוי ארומתרפי

כל אחד ואחד מאיתנו סובל במהלך חייו מכאבים וממזורים שונים. שגרת יומנו העמוסה אינה מאפשרת לנו להעניק לגופנו את הטיפול המסור לו הוא זקוק באופן שוטף ולכן, לעתים קרובות אנו מוצאים עצמנו זקוקים למתן הקלה על כאבים שונים כגון כאב ראש, בטן ושרירים. אחת השיטות היעילות ביותר להקלה על מכאובים שונים הינה טיפול עיסוי באחד ממכוני הספא השונים. שיטת עיסוי יעילה ביותר הינה שיטת עיסוי ארומתרפי.

עיסוי ארומתרפי מתאים לטיפול בבעיות רפואיות רבות ומגוונות. הוא מקנה תחושת שלווה ורוגע ומסייע ברבדים שונים בגוף האדם. עיסוי זה תורם להזרמת הדם בגוף, לחיזוק המערכת החיסונית ולהורדת לחץ הדם. הוא מקל רבות על נשים בהריון, מקל על בעיות אסטמה ומרפה שרירים תפוסים. השימוש בצמחי המרפא השונים מזין את העור ומשפיע על האיברים הפנימיים.

עיסוי ארומתרפי מאזן את רמת ההורמונים בגוף ומשפיע לטובה על מגוון רחב מאיברי גופנו. השילוב בין מגע ידיו של המטפל לבין ניחוחות צמחי המרפא מקנים הקלה רבה הן לגוף והן לנפש. שילוב מעורר חושים זה הופך את העיסוי הארומתרפי לאחד העיסויים הנעימים והמועילים ביותר הקיימים בשוק. הוא נותן מענה הן לבעיות שונות הבאות לידי ביטוי בגוף האדם והן לבעיות שונות הבאות לידי ביטוי בנפש האדם. העיסוי נערך בחדר חמים ונעים אשר משרה אווירה נעימה ומקנה למטופל הנאה רבה, רוגע ושלווה.

במהלך עיסוי ארומתרפי משתמש המטפל בשמנים רבים בעלי ניחוחות משכרים כגון ניחוח הדרים ופרחים אשר מעצימים רבות את החוויה המשחררת המונפקת כתוצאה מהעיסוי הנעים. עיסוי זה מקנה למטופל חוויה חושית יוצאת דופן, לצד מזור למכאוביו השונים. הוא משפר את בריאות העור ומזרז את חילוף החומרים, מקל על כאבי שרירים ומשפיע על מערכת העצבים לטובה. אין ספק כי מדובר בשילוב מנצח של ניחוח ומגע אשר תורמים רבות לרווחת המטופל.

על כן, אין זה מפתיע כי בשנים האחרונות הפכה שיטת עיסוי זו לאחת משיטות העיסוי המקובלות ביותר במכוני ספא שונים. למי שרוצה להתענג עד הסוף, מומלץ לשלבו במסגרת חבילת טיפולים יחד עם אחד ממיני העיסויים השונים כגון עיסוי קצוות, עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי, עיסוי ספורטאים ועיסוי אבנים חמות.

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *